• terça
    06/11
  • quarta
    06/12
  • quinta
    06/13
  • sexta
    06/14
  • sábado
    06/15
KAH CW
03:30
Ordabasy women
03:30
0 - 2
Aktobe W
Chinese Champions League
04:00
Shenzhen 2028
04:00
0 - 2
Xiamen1026
04:00
Xiamen Lujian Tiancheng
04:00
2 - 2
Ningbo Daxie Jindao
ETH WL
04:00
Arba Minch (W)
04:00
0 - 2
Hambericho Durame (W)
08:00
Kedus Giorgis (W)
08:00
2 - 2
Sidama Bunna (W)
10:00
Adama Ketema (W)
10:00
0 - 3
Addis Ababa Ketema (W)
Chatham Cup
04:30
Ferrymead Bays
04:30
1 - 2
Canterbury United
Australia Northern New South Wales U20 League
05:00
Sydney FC U20
05:00
3 - 0
Hills Brumbies U20
06:10
Inter Lions U20
06:10
3 - 1
Rydalmere Lions FCU20
06:30
Bankstown City Lions U20
06:30
4 - 0
Mt Druitt Town Rangers U20
06:30
Marconi Stallions U20
06:30
3 - 0
Sydney Olympic U20
06:30
Wollongong Wolves U20
06:30
0 - 0
Sutherland Sharks U20
06:30
Blacktown City FC U20
06:30
0 - 1
Manly United U20
Australia Northern New South Wales Reserves League
05:15
Newcastle Olympic FC Reserves
05:15
2 - 1
Cooks Hill United Reserves
Australia Queensland U23 League
05:30
Capalaba Bulldogs U23
05:30
2 - 2
Logan Lightning U23
06:15
Peninsula Power U23
06:15
1 - 5
Brisbane Olympic FC U23
International Friendly
06:00
Mongolia
06:00
2 - 1
Cambodia
06:30
Germany (w) U16
06:30
2 - 4
USA (w) U16
09:15
Brunei Darussalam
09:15
1 - 0
Sri Lanka
11:00
Azerbaijan
11:00
3 - 2
Kazakhstan
11:00
Ireland U21
11:00
2 - 2
England U20
11:00
Slovakia U18
11:00
0 - 1
Finland U18
12:45
Bahrain (w)
12:45
0 - 3
Indonesia (w)
13:00
Belarus
13:00
0 - 4
Israel
13:00
San Marino
13:00
1 - 4
Cyprus
13:00
Portugal U18
13:00
1 - 1
Czech Republic U18
13:00
Croatia U21
13:00
2 - 5
Sweden U21
13:00
Moldova
13:00
0 - 4
Ukraine
13:00
Malta
13:00
0 - 2
Greece
13:00
Egypt U23
13:00
2 - 1
Ivory Coast U23
13:00
Azerbaijan U21
13:00
0 - 0
Bulgaria U21
13:30
Slovakia U21
13:30
0 - 1
Moldova U21
14:00
Albania U21
14:00
4 - 0
Liechtenstein U23
15:45
Northern Ireland
15:45
2 - 0
Andorra
15:45
Portugal
15:45
3 - 0
Ireland
17:00
Uruguay U20
17:00
0 - 1
USAU19
18:00
Chile U20
18:00
2 - 1
Australia U20
21:00
Chile
21:00
3 - 0
Paraguay
21:00
USA U23
21:00
0 - 2
Japan U23
MML W
06:00
Shan Utd (W)
06:00
0 - 7
Thitsar Arman FC (w)
06:00
Ispe FC (w)
06:00
4 - 2
Yreo FC (w)
Australia Capital Territory U23 League
06:00
Brenda Bella U23
06:00
3 - 2
ANU FC U23
Australia FFA Cup
06:30
Queensland Lions SC
06:30
2 - 0
Surfers Paradise
06:30
Bentleigh greens
06:30
0 - 6
Heidelberg United
Australia New South Wales Premier League
07:00
Sydney FC (Youth)
07:00
3 - 1
Hills Brumbies
European Baltic Cup
07:00
Lithuania U19
07:00
0 - 2
Latvia U19
13:00
Lithuania
13:00
1 - 1
Estonia
13:00
Latvia
13:00
1 - 0
Faroe Islands
Russian Women's Cup
07:00
SSh 6 Ulan Ude (W)
07:00
1 - 3
Baikal Irkutsk (w)
Australia New South Wales League 2
07:00
Mounties Wanderers
07:00
4 - 0
Hawkesbury
07:00
PCYC Parramatta Eagles
07:00
2 - 2
South Coast Flame FC
Bhutan Premier League
07:00
Tensung FC
07:00
1 - 1
Samtse
FIFA World Cup qualification (AFC)
07:10
Japan
07:10
5 - 0
Syria
08:00
South Korea
08:00
1 - 0
China
09:10
Australia
09:10
5 - 0
Palestine
09:30
Thailand
09:30
3 - 1
Singapore
09:30
Indonesia
09:30
2 - 0
Philippines
10:00
Korea DPR
10:00
4 - 1
Myanmar
10:00
Malaysia
10:00
3 - 1
Chinese Taipei
12:00
Turkmenistan
12:00
0 - 0
Hong Kong
12:00
Tajikistan
12:00
3 - 0
Pakistan
12:45
Qatar
12:45
2 - 1
India
12:45
Kuwait
12:45
1 - 0
Afghanistan
13:00
Oman
13:00
1 - 1
Kyrgyzstan
13:00
Lebanon
13:00
4 - 0
Bangladesh
14:00
United Arab Emirates
14:00
1 - 1
Bahrain
14:00
Iran
14:00
0 - 0
Uzbekistan
15:00
Iraq
15:00
3 - 1
Vietnam
15:00
Saudi Arabia
15:00
1 - 2
Jordan
15:00
Yemen
15:00
2 - 2
Nepal
Australia Queensland State League 1
07:30
Capalaba Bulldogs
07:30
1 - 2
Logan Lightning
Paraguayan Reserve League
08:30
Guarani Asuncion Reserves
08:30
1 - 1
Sol de America Reserves
Kazakhstan Division 1
09:00
Akzhayik Oral
09:00
1 - 1
FK Kaspyi Aktau
French Toulon Tournament
09:00
Korea Republic U21
09:00
0 - 0
Mexico U23
12:30
Ivory Coast U20
12:30
0 - 1
Saudi Arabia U23
Argentine Reserve League
09:00
Defensores de Cambaceres Reserves
09:00
0 - 0
Berazategui Reserves
10:00
UAI Urquiza Reserves
10:00
2 - 1
Los Andes Reserves
11:00
Deportivo Paraguayo Reserves
11:00
2 - 0
General Lamadrid Reserves
12:00
San Martin Burzaco Reserves
12:00
0 - 6
Canuelas FC Reserves
12:00
Excursionistas Reserves
12:00
3 - 3
Deportivo Merlo Reserves
15:00
CA Colegiales Reserves
15:00
2 - 2
Ferrocarril Midland Reserves
15:10
CSD Flandria Reserves
15:10
2 - 0
Argentino Quilmes Reserves
UZB D1B
09:10
Namangan FA
09:10
4 - 0
Turon Nukus
09:30
Sementchi Kuvasoy
09:30
0 - 0
Pakhtakor II
09:30
Tashkent VFA
09:30
0 - 5
Navbahor Namangan B
09:30
Navoiy FA
09:30
3 - 4
Sirdaryo FA
10:00
Xorazm FA
10:00
0 - 1
Buxoro FA
FIFA World Cup qualification (CAF)
10:00
South Sudan
10:00
0 - 3
Sudan
10:00
Mauritius
10:00
2 - 1
Eswatini
10:00
Kenya
10:00
0 - 0
Ivory Coast
10:00
Madagascar
10:00
0 - 0
Mali
13:00
Lesotho
13:00
0 - 1
Rwanda
13:00
South Africa
13:00
3 - 1
Zimbabwe
13:00
Cape Verde
13:00
1 - 0
Libya
13:00
Zambia
13:00
0 - 1
Tanzania
13:00
Chad
13:00
0 - 2
Comoros
16:00
Angola
16:00
1 - 1
Cameroon
16:00
Republic of the Congo
16:00
0 - 6
Morocco
16:00
Gabon
16:00
3 - 2
Gambia
16:00
Seychelles
16:00
1 - 3
Burundi
Uruguay Segunda League
10:00
Albion FC
10:00
1 - 0
CA Juventud
Estonian U19 league
10:50
JK Laanemaa Hiiumaa U19
10:50
0 - 4
FC Helios Voru U19
13:30
Tartu JK Tammeka U19
13:30
7 - 2
Paide Linnameeskond U19
14:00
JK Tabasalu U19
14:00
1 - 3
JK Nomme United U19
Estonian Women's Meistri Liiga
12:00
Viimsi JK (W)
12:00
1 - 2
FC Flora Tallinn (w)
Uruguay Reserve League
12:00
Miramar Misiones Reserves
12:00
0 - 0
Deportivo Maldonado Reserve
Finnish Ykkonen
12:30
PK-35 Vantaa
12:30
4 - 1
JaPS
Togolese Premier Division
12:30
ASKO Kara
12:30
2 - 0
Gomido FC
12:30
ASC Kara
12:30
0 - 1
AS OTR
International Club Friendly
12:30
MFA Zalgiris (w)
12:30
1 - 4
FK Riga (w)
Algerian Ligue Professionnelle 1
12:45
ES Ben Aknoun
12:45
0 - 1
CS Constantine
12:45
Biskra
12:45
1 - 0
MC Alger
12:45
CR Belouizdad
12:45
0 - 1
ASO Chlef
12:45
ES Setif
12:45
2 - 1
Paradou AC
12:45
JS kabylie
12:45
1 - 1
JS Saoura
12:45
USM Khenchela
12:45
2 - 2
MC Magra
12:45
MC Oran
12:45
2 - 0
El Bayadh
12:45
USM Alger
12:45
3 - 0
Union Sportive Souf
Czech Third League
13:00
Hlucin
13:00
1 - 1
Zlin B
Norwegian Women's Cup
13:00
Ovrevoll Hosle(w)
13:00
0 - 7
Stabaek (w)
14:00
HamKam (W)
14:00
1 - 5
Roa (w)
Finnish Kolmonen
13:00
FC Haka Juniors
13:00
2 - 2
ACE
13:00
EuPa
13:00
2 - 1
VG 62
13:30
Narpes Kraft II
13:30
1 - 5
Saaripotku
13:30
FC Kuusysi
13:30
3 - 1
SAPA
Lithuanian II Lyga
13:00
FK Dembava
13:00
1 - 4
FK Zalgiris Vilnius B
13:30
Sveikata
13:30
2 - 1
Lietava Jonava
Finnish Women's Kolmonen
13:00
TPV (w)
13:00
0 - 0
HyPS (w)
Sierra Leone Premier League
13:30
Ports Authority FC
13:30
3 - 0
Lamboi
13:30
Old Edwardians
13:30
0 - 2
BAI Bureh Warriors
Sweden Cup
14:00
Torslanda IK
14:00
2 - 1
Onsala BK
14:30
Arsunda IF
14:30
2 - 1
Korsnas IF FK
German NOFV-Oberliga
14:00
Gonsenheim
14:00
2 - 4
Goppinger SV
Iceland Women's Football Cup
14:15
Hafnarfjordur (w)
14:15
0 - 1
Thor KA Akureyri (w)
16:15
Breidablik (w)
16:15
5 - 2
Keflavik (w)
16:15
Grindavik (w)
16:15
0 - 6
Valur (w)
17:00
Afturelding (w)
17:00
1 - 4
Trottur Reykjavik (w)
Campeonato Brasileiro de Futebol Feminino Série A1
15:00
Gremio (w)
15:00
1 - 1
America Mineiro (w)
Brazilian Youth League
15:00
Santos (Youth)
15:00
4 - 1
Gremio (Youth)
Uruguay Primera Division
15:00
Rampla Juniors FC
15:00
1 - 1
Boston River
Peruvian Liga 2
15:00
Dep.San Martin
15:00
2 - 1
Ayacucho Futbol Club
15:00
Santos Ica
15:00
2 - 0
Academia Deportiva Cantolao
Iceland U19 League
15:00
Valur KH Hlidarendi U19
15:00
1 - 3
Selfoss Hamar Aegir Arborg U19
15:00
Fjolnir U19
15:00
4 - 0
Fram/Ulfarnir U19
16:00
HK Ymir U19
16:00
0 - 0
Afturelding Hviti U19
17:00
Fylkir/Ellidi U19
17:00
7 - 4
Haukar U19
17:00
IA Kari U19
17:00
2 - 2
KR KV U19
Argentine Women's League
15:10
UAI Urquiza (w)
15:10
3 - 0
Huracan (w)
FIFA World Cup qualification (CONCACAF)
16:00
St. Lucia
16:00
2 - 2
Aruba
16:30
Cuba
16:30
3 - 0
Cayman Islands
17:00
St. Kitts and Nevis
17:00
1 - 0
Bahamas
19:00
Guyana
19:00
3 - 1
Belize
21:00
Dominican Republic
21:00
4 - 0
British Virgin Islands
21:00
Puerto Rico
21:00
8 - 0
Anguilla
Brazilian Youth Championship
16:00
Rondonopolis (Youth)
16:00
1 - 2
Union Rondonopolis U20
16:00
Cuiaba U20
16:00
0 - 0
Acao U20
20:00
Sinop FC U20
20:00
0 - 0
Juara AC U20
Argentine Regional League
16:10
San Martin de San Juan Reserves
16:10
5 - 2
Atletico Marquesado
Paraguayan Cup
16:40
Universal Encarnacion
16:40
0 - 1
Sport Union Piribebuy
19:00
3 de Febrero RB FBC
19:00
1 - 2
Deportivo Capiata
Iceland Division 4
17:00
IBU Uppsveitir
17:00
3 - 1
Stokkseyri
Brazilian Serie A
19:00
Juventude
19:00
1 - 1
Vitoria BA
19:00
Atletico Clube Goianiense
19:00
2 - 2
Corinthians Paulista (SP)
20:00
Botafogo RJ
20:00
1 - 0
Fluminense RJ
21:30
Red Bull Bragantino
21:30
1 - 2
Atletico Mineiro
Brazilian Serie B
19:00
Mirassol
19:00
1 - 0
Goiás EC
USL League Two
19:00
New Mexico U23
19:00
3 - 1
Utah Avalanche
19:00
Pathfinder FC
19:00
4 - 2
Black Rock FC
19:00
Seacoast Utd Phantoms
19:00
3 - 1
Vermont Green
20:00
AFC Cleveland
20:00
0 - 0
FC Buffalo
20:00
West Mass Pioneers
20:00
5 - 0
AC Connecticut
20:30
West Chester United
20:30
1 - 3
Ocean City Noreasters
21:00
AHFC Royals
21:00
1 - 0
AC Houston Sur
23:00
Coachella FC
23:00
3 - 5
Ventura County Fusion
23:00
FC Tucson
23:00
1 - 3
Capo FC B
23:00
Lane United
23:00
2 - 3
West Seattle Junction
BRA CG2
19:00
Gremio Anapolis
19:00
1 - 0
Associacao Esportiva Evangelica
Brazilian Serie D
19:30
Maranhao
19:30
0 - 2
Altos/PI
19:30
Pouso Alegre
19:30
1 - 1
Santo Andre
BRA Campeonato Roraimense
20:30
Sao Raimundo/RR
20:30
2 - 3
GA Sampaio
USL WLW
20:30
Asheville City SC (w)
20:30
3 - 1
Southern Soccer Academy (w)
21:00
RKC Third Coast (W)
21:00
1 - 3
Milwaukee Bavarian SC (w)
Ecuadorian Campeonato Serie B
21:00
Guayaquil City
21:00
1 - 0
CD Vargas Torres
MLS Next PL
21:00
San Jose Earthquakes Reserve
21:00
2 - 1
Tacoma Defiance
Uruguay Amateur Cup
21:00
Boca Juniors Melo
21:00
1 - 3
Libertad de San Carlos
21:00
Huracan Treinta y Tres
21:00
2 - 5
San Carlos de Maldonado
United States Women's Premier League
21:20
Washington Dutch Lions (w)
21:20
1 - 1
Alexandria Reds (W)
Thai University League
23:00
North Bangkok University
23:00
1 - 0
Bangkok Thonburi University
Thai University League
03:30
Kasetsart University FC
03:30
0 - 2
Kasembundit University
05:30
Mahanakorn University
05:30
1 - 0
Bansomdejchaopraya Rajabhat University
Russian Women's Cup
04:00
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
04:00
0 - 8
Krasnodar FK (w)
Australia Northern New South Wales U20 League
04:00
Western Sydney Wanderers U20
04:00
0 - 1
Central Coast U20
05:00
St.George Saints U20
05:00
1 - 4
Rockdale City Suns U20
Australia Capital Territory U23 League
04:30
Gungahlin Utd U23
04:30
1 - 3
OConnor Knights U23
International Club Friendly
04:30
Levante U19 (W)
04:30
1 - 1
Sevilla U19 (W)
15:45
Real Madrid U19 (W)
15:45
0 - 0
Atletico Madrid U19 (W)
23:00
Chivas Guadalajara (w)
23:00
1 - 4
Barcelona (w)
23:00
Monterrey (w)
23:00
0 - 4
AC Milan (w)
Australia Northern New South Wales Reserves League
05:00
Lake Macquarie Reserves
05:00
1 - 3
Adamstown Rosebud Reserves
Australia New South Wales Premier League
06:00
Western Sydney Wanderers AM
06:00
3 - 5
Central Coast Mariners (Youth)
06:30
Blacktown City Demons
06:30
2 - 0
Manly United
06:30
Marconi Stallions
06:30
0 - 4
Sydney Olympic
06:30
Sydney United 58 FC
06:30
3 - 0
Spirit FC
06:30
Wollongong Wolves
06:30
2 - 1
Sutherland Sharks
06:45
A.P.I.A. Leichhardt Tigers
06:45
4 - 1
St George City FA
07:00
St George Saints
07:00
1 - 4
Rockdale City Suns
Australia FFA Cup
06:00
Broadmeadow Magic
06:00
1 - 2
Lambton Jarvis
06:00
Newcastle Olympic
06:00
0 - 1
Edgeworth Eagles FC
06:15
Brisbane City
06:15
3 - 2
Eastern Suburbs Brisbane
06:30
Moreton Bay United
06:30
2 - 0
Gold Coast United
06:30
Hume City
06:30
4 - 0
Caroline Springs George Cross
06:30
Kingston City
06:30
0 - 2
FC Melbourne Srbija
06:30
South Melbourne
06:30
1 - 0
St Albans Saints
07:00
Campbelltown City SC
07:00
2 - 0
Adelaide Comets FC
08:00
Sorrento F.C.
08:00
1 - 1
Perth RedStar
08:00
Olympic Kingsway SC
08:00
2 - 1
Perth SC
NGA PL
06:00
Sporting Supreme FC
06:00
1 - 2
Nasarawa United
08:30
Ikorodu City FC
08:30
2 - 0
Madiba FC
Australian Welsh League
06:30
Bonnyrigg White Eagles
06:30
0 - 4
Northern Tigers
07:00
Dunbar Rovers FC
07:00
0 - 4
Nepean Football Club
Australia Northern New South Wales Premier League
06:30
Cooks Hill United
06:30
1 - 2
New Lambton FC
07:00
Lake Macquarie
07:00
1 - 3
Adamstown Rosebuds FC
Japanese Emperor's Cup
06:30
Machida Zelvia
06:30
1 - 1
Tsukuba University
06:30
Nagoya Grampus
06:30
0 - 1
Japan Soccer College
06:30
Sanfrecce Hiroshima
06:30
11 - 2
FC Baleine Shimonoseki
06:30
Tokyo Verdy
06:30
5 - 0
AC Nagano Parceiro
07:00
Tokushima Vortis
07:00
1 - 0
Vegalta Sendai
07:00
Thespa Kusatsu Gunma
07:00
1 - 1
Renofa Yamaguchi
07:00
Fujieda MYFC
07:00
2 - 0
Tochigi SC
07:00
Ventforet Kofu
07:00
2 - 0
Honda FC
07:00
Oita Trinita
07:00
1 - 0
Kagoshima United
07:00
Fagiano Okayama
07:00
1 - 7
Ehime FC
07:00
Blaublitz Akita
07:00
0 - 2
Iwaki FC
07:00
Roasso Kumamoto
07:00
1 - 2
Mito Hollyhock
07:00
Shonan Bellmare
07:00
3 - 1
Konan University
07:00
Kashima Antlers
07:00
2 - 1
Nara Club
07:00
Sagan Tosu
07:00
2 - 1
Kochi United
07:00
Shimizu S-Pulse
07:00
9 - 0
Mitsubishi Nagasaki
07:00
Yokohama FC
07:00
1 - 1
Vanraure Hachinohe FC
07:00
Cerezo Osaka
07:00
3 - 1
J-Lease FC
07:00
FC Tokyo
07:00
3 - 0
Veertien Kuwana
07:00
JEF United Ichihara Chiba
07:00
2 - 1
Chukyo University
07:00
Hokkaido Consadole Sapporo
07:00
3 - 1
Tochigi City
07:00
Montedio Yamagata
07:00
3 - 2
SC Sagamihara
07:00
Jubilo Iwata
07:00
1 - 2
Tegevajaro Miyazaki
07:00
Kawasaki Frontale
07:00
2 - 0
Sony Sendai
07:00
Avispa Fukuoka
07:00
8 - 0
Fukuyama City FC
07:00
Yokohama F. Marinos
07:00
2 - 2
FC Gifu
07:00
Albirex Niigata
07:00
4 - 4
Giravanz Kitakyushu
07:00
Gamba Osaka
07:00
3 - 0
Fukushima United FC
07:00
Kashiwa Reysol
07:00
2 - 0
Iwate Grulla Morioka
07:00
Kyoto Sanga
07:00
2 - 0
Omiya Ardija
07:00
V-Varen Nagasaki
07:00
3 - 2
Kamatamare Sanuki
07:00
Vissel Kobe
07:00
2 - 0
Kataller Toyama
Australia Victorian Women's Cup
06:30
Keilor Park (w)
06:30
1 - 2
Bundoora United (w)
07:15
Ringwood City (w)
07:15
0 - 6
FC Bulleen Lions (w)
Australia National Premier Leagues Capital Football 1
06:45
Gungahlin United
06:45
0 - 0
OConnor Knights
Russian National Football League
07:00
Sibir-M Novosibirsk
07:00
1 - 1
Rotor Volgograd
Australia Northern New South Wales State League 1
07:00
West Wallsend SC
07:00
0 - 0
Belmont Swansea United SC
07:00
Thornton Redbacks FC
07:00
2 - 2
Singleton Strikers FC
07:00
Toronto Awaba
07:00
0 - 2
Kahibah FC
Danish Reserves League
08:00
Aalborg BK Reserve
08:00
2 - 5
Esbjerg FB Reserve
08:00
Odense BK Reserve
08:00
2 - 5
Kobenhavn Reserve
Uzbekistan Pro League
08:00
FK Kokand 1912
08:00
0 - 0
FK Olympic Tashkent B
09:00
FK Do stlik Tashkent
09:00
1 - 3
Xorazm Urganch
Norwegian Women's Cup
08:00
Molde (w)
08:00
0 - 0
Kolbotn (w)
12:00
Bodo Glimt (W)
12:00
3 - 0
Tiller (W)
13:00
Start Kristiansand (W)
13:00
4 - 0
Amazon Grimstad (w)
13:00
Frigg (w)
13:00
0 - 4
Valerenga (w)
13:00
Steinkjer (W)
13:00
0 - 7
Rosenborg BK (w)
13:00
Avaldsnes (w)
13:00
0 - 3
SK Brann Women
13:00
FK Fyllingsdalen (w)
13:00
1 - 2
Arna Bjornar (w)
13:00
Viking (w)
13:00
2 - 0
Bryne (w)
13:00
Tromso (w)
13:00
3 - 0
Bjornevatn (W)
14:05
Sarpsborg 08 Kvinner (w)
14:05
1 - 5
LSK Kvinner (w)
Bhutan Premier League
09:00
BFF Academy U19
09:00
1 - 4
Transport United FC
UGA CW
09:10
Wakiso Hills (W)
09:10
0 - 0
She Corporate (w)
Malaysian FA Cup
09:15
PDRM FC
09:15
0 - 3
MUFT
Chinese Hong Kong Second Division
09:30
Kwai Tsing District FA
09:30
1 - 2
Chelsea FC Soccer School (HK)
French Toulon Tournament
09:30
Japan U19
09:30
1 - 0
Panama U23
13:15
Italy U21
13:15
1 - 0
Indonesia U20
UZB D1B
09:30
Fergana University
09:30
1 - 2
Andijan FA
09:30
Lokomotiv BFK
09:30
1 - 2
FC Bunyodkor II Chrichik
09:30
Zaamin
09:30
4 - 1
Qumqo rg on FC
09:45
Buxoro University
09:45
1 - 3
Nasaf Qarshi B
10:00
Jayxun
10:00
3 - 0
Qoraqalpogiston FA
10:00
Qiziriq Football Club
10:00
4 - 0
Jizak
Russian Football National League 2
10:00
Nart Cherkessk
10:00
1 - 0
Alania-2 Vladikavkaz
11:00
FK Biolog
11:00
1 - 2
FK Forte Taganrog
11:00
Stavropolye-2009
11:00
2 - 1
FK Astrakhan
11:00
FK Pobeda Junior
11:00
2 - 5
FK Rostov-2
11:00
Legion Dynamo
11:00
2 - 1
Rubin Yalta
11:00
Spartak Nalchik
11:00
3 - 0
Stroitel Kamensk-Shakhtinsky
12:00
FC Sevastopol
12:00
3 - 0
Dinamo Makhachkala B
12:00
Druzhba Maikop
12:00
0 - 1
FK Angusht Nazran
South Africa First League
10:00
Baroka FC
10:00
1 - 1
Pretoria Univ
Brazilian Youth Championship
10:00
Queimadense PB Youth
10:00
4 - 3
Femar FC U20
14:45
S. Cruz/Belford Roxo U20
14:45
0 - 3
Sao Cristovao U20
14:45
Macae U20
14:45
2 - 4
Sao Goncalo U20
14:45
Friburguense RJ U20
14:45
0 - 1
Perolas Negras Youth
14:45
Fluminense U20
14:45
3 - 0
Nova Iguacu U20
15:00
CSE U20
15:00
0 - 0
Paulo Jacinto U20
15:00
M10 Rio Largo U20
15:00
0 - 1
CSA U20
15:00
Marcilio Dias SC U20
15:00
3 - 0
Nacao Esportes U20
17:00
Mixto MT Youth
17:00
3 - 3
Operario Ltda U20
19:30
Vitoria BA U20
19:30
0 - 3
Bahia (Youth)
20:10
Luverdense U20
20:10
3 - 0
Sport Sinop U20
Tanzanian Premier League
10:00
Biashara United FC
10:00
1 - 0
Tabora United FC
Danish U17 Youth League
11:00
Nordsjaelland U17
11:00
5 - 3
Midtjylland U17
12:30
FC Kobenhavn U17
12:30
0 - 0
LYNGBY FODBOLD CLUB U17
Egyptian Division 2
11:00
Sporting Alexandria
11:00
1 - 0
Tersana SC
11:00
Suez Montakhab
11:00
1 - 0
Haras El Hedoud
Norwegian 3.Divisjon
11:00
Harstad
11:00
0 - 5
Honefoss BK
Argentine Reserve League
11:00
Acassuso Reserves
11:00
3 - 3
Deportivo Laferrere Reserves
Nigeria Premier League
11:30
Gombe United
11:30
1 - 3
Abia Warriors
12:00
Enyimba
12:00
1 - 1
Bayelsa United
12:00
Akwa United
12:00
3 - 1
Katsina United
12:00
Niger Tornadoes FC
12:00
3 - 2
Lobi Stars
12:00
Kwara United
12:00
2 - 0
Kano Pillars
12:00
Sporting Lagos FC
12:00
1 - 2
Plateau United
12:10
Bendel Insurance
12:10
2 - 1
Rivers United
12:10
Remo Stars
12:10
4 - 1
Heartland FC
13:40
Shooting Stars SC
13:40
1 - 0
Enugu Rangers International
Romanian Liga III
11:30
CS Dinamo Bucuresti
11:30
3 - 1
Ghiroda SI Giarmata VII
11:30
CSM Focsani
11:30
2 - 2
CSM Ramnicu Valcea
Ghana Premier League
12:00
Ghana Dream FC
12:00
8 - 1
Real Tamale United
Finnish Veikkausliiga
12:00
AC Oulu
12:00
2 - 2
Lahti
12:00
Inter Turku
12:00
0 - 2
Ilves Tampere
12:00
KuPs
12:00
0 - 1
FC Haka
12:00
IFK Mariehamn
12:00
0 - 0
Vaasa VPS
12:00
SJK Seinajoen
12:00
3 - 1
Ekenas IF Fotboll
13:00
Gnistan Helsinki
13:00
0 - 4
HJK Helsinki
Benin Ligue 1
12:00
Dynamo Abomey
12:00
3 - 1
Association Sportive du Port Autonome de Cotonou FC
12:00
Bani Ganse
12:00
2 - 1
Dragons
12:00
Ayema
12:00
0 - 1
Takunnin FC
12:00
Coton de Ouidah
12:00
1 - 0
Espoir FC Savalou
12:00
Sobemap
12:00
1 - 2
Damissa
12:00
ASPAC Cotonou
12:00
1 - 2
Dadje FC
12:00
LOTO
12:00
1 - 1
Requins
12:00
Benin Cavaliers
12:00
2 - 1
JS Pobe
Togolese Premier Division
12:00
AC Semassi
12:00
2 - 0
Dynamic Togolais
12:23
Kakadl FC
12:23
0 - 3
AS Binah
12:30
Gbohloesu
12:30
4 - 1
Doumbe FC
12:30
Tambo FC
12:30
2 - 1
Unisport de Sokode
12:30
AC Barracuda
12:30
1 - 1
Entente 2
Estonian Cup
12:00
Tallinna JK Legion
12:00
3 - 1
Raplamaa
13:00
Kohtla-Jarve Linnameeskond
13:00
4 - 0
FC Soccernet
13:00
Viimsi MRJK
13:00
0 - 1
FC Kuressaare
13:00
Vastseliina FC Tannem
13:00
5 - 0
Vana Hea Puur
Finnish Ykkonen
12:30
Jaro
12:30
1 - 1
SJK Seinäjoki II
12:30
Salon Palloilijat
12:30
1 - 1
Käpylän Pallo
12:30
KTP Kotka
12:30
2 - 1
JIPPO
12:30
Mikkelin Palloilijat
12:30
0 - 3
TPS Turku
Czech Third League
12:30
Otrokovice
12:30
0 - 3
Trinec
13:00
Slovan Velvary
13:00
0 - 0
Slavia Prague B
Finnish Kakkonen
12:30
VIFK
12:30
0 - 3
RoPS Rovaniemi
13:00
Tampere United
13:00
1 - 1
Honka Espoo
13:00
Atlantis
13:00
3 - 1
KuPS (Youth)
Finnish Kolmonen
12:30
FC Kirkkonummi
12:30
0 - 1
ToTe
13:00
LPK
13:00
3 - 1
HoDy
13:00
PonPa
13:00
4 - 0
HauPa
13:00
EIF Academy
13:00
5 - 1
EsPa
13:45
Kings
13:45
5 - 2
PK-37 Iisalmi
14:00
GrIFK U23
14:00
0 - 2
VJS Vantaa B
14:15
PPJ/Ruoholahti
14:15
0 - 2
NuPS
Poland Liga 3
12:30
Beskid Andrychow
12:30
1 - 1
Wisla Krakow II
13:00
LKS Jawiszowice
13:00
5 - 0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
13:00
Wolania Wola Rzedzinska
13:00
2 - 0
Watra Bialka Tatrzanska
14:30
MKS Trzebinia
14:30
2 - 1
Unia Oswiecim
Lithuanian II Lyga
13:00
DFK Dainava Alytus B
13:00
0 - 1
FK Viltis Vilnius
14:00
FKS Ukmerge
14:00
2 - 1
FK Sirvena
Sierra Leone Premier League
13:15
Diamond Stars
13:15
0 - 0
East End Lions
13:30
Real Republicans
13:30
3 - 2
Wilberforce Strikers
13:30
SLIFA
13:30
0 - 0
Kahunla
14:00
Bo Rangers
14:00
2 - 1
Wusum Stars
Gambia League Second Division
13:30
FC Wagadou
13:30
2 - 0
Latrikunda Utd
13:30
Gunjur United
13:30
2 - 1
Serrekunda FC
13:30
Gambian Dutch Lions
13:30
1 - 2
Unique Global FC
Austrian Landesliga
13:30
USV Draxler Mooskirc
13:30
0 - 0
SV Lebring
13:30
SV Ilztal
13:30
5 - 2
TUS Greinbach
Mauritania Cup
13:30
AS Douanes Nouakchott
13:30
0 - 0
Tevragh Zeina FC
Austrian Regional League
13:30
SV Stiwoll
13:30
2 - 2
USV Taucher Erdbau Eggersdorf
Sweden Cup
13:45
Timmernabbens
13:45
1 - 5
IFK Berga
Sweden Damallsvenskan
14:00
Brommapojkarna (w)
14:00
2 - 2
AIK Solna (w)
14:00
Orebro (w)
14:00
1 - 1
Trelleborgs FF (w)
14:00
Vaxjo (w)
14:00
0 - 7
FC Rosengard (w)
Norwegian 1.Divisjon
14:00
Stabaek
14:00
4 - 2
Mjondalen IF
Poland Regional Cup
14:00
Wisla Plock U19
14:00
1 - 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
15:00
Unia Skierniewice
15:00
0 - 0
Pelikan Lowicz
Sweden Division 2
14:30
Froso IF
14:30
1 - 2
IFK Ostersunds
Argentine Women's League
14:30
Gimnasia LP (w)
14:30
1 - 2
River Plate (w)
Norwegian Junior U19
14:30
Glassverket U19
14:30
2 - 2
Stromsgodset U19
14:30
Store Bergan U19
14:30
5 - 1
Sandefjord U19
15:00
Kvik Halden U19
15:00
3 - 0
Krakeroy U19
15:00
Ullensaker U19
15:00
2 - 1
Ullern U19
15:10
Nardo U19
15:10
3 - 1
Ranheim IL U19
15:10
Flint U19
15:10
1 - 1
Nanset U19
15:15
Nordstrand U19
15:15
2 - 0
Kongsvinger U19
15:30
Assiden U19
15:30
4 - 2
Mjondalen U19
Brazilian Campeonato Carioca 2
14:45
Cabofriense(RJ)
14:45
0 - 0
CFRJ Marica RJ
Brazilian Campeonato Gaucho 2
15:00
Aimore RS
15:00
0 - 1
GE Bage
Icelandic Cup
15:00
Thor Akureyri
15:00
0 - 1
Stjarnan Gardabaer
Brazilian Paulista Women's League
15:00
Realidade Jovem/SP (w)
15:00
1 - 5
Taubate(w)
16:00
Ferroviaria SP (w)
16:00
2 - 3
Sao Paulo/SP (w)
18:00
Santos (w)
18:00
0 - 1
Bragantino (w)
Brazilian Serie D
15:00
Ipora EC
15:00
1 - 3
Brasiliense
15:00
EC Jacuipense
15:00
1 - 0
Retro FC Brasil
15:00
Real FC
15:00
1 - 1
CRAC
15:00
Santa Cruz RN
15:00
1 - 2
Uniclinic Atletico Cearense CE
16:00
Manauara
16:00
4 - 1
Trem-AP
16:30
Uniao Rondonopolis MT
16:30
1 - 0
Anapolis FC
19:00
Avenida RS
19:00
1 - 0
Concordia AC
19:00
Cianorte PR
19:00
1 - 1
Barra FC
19:00
Iguatu CE
19:00
1 - 0
America FC Natal RN
19:00
Petrolina PE
19:00
1 - 1
CS Esportivo AL
19:00
Real Noroeste
19:00
0 - 1
Nova Iguacu
19:00
River PI
19:00
1 - 3
Moto Club Sao Luis MA
19:30
Inter de Limeira
19:30
2 - 2
Maringa FC
19:30
Ipatinga
19:30
0 - 3
Audax Rio RJ
20:00
Ag. Maraba
20:00
0 - 0
Tocantinopolis
20:00
Agremiação Sportiva Arapiraquense
20:00
0 - 2
Itabaiana(SE)
20:00
Capital TO
20:00
1 - 0
Mixto EC
20:00
Cascavel PR
20:00
0 - 0
Brasil de Pelotas
20:00
Costa Rica MS
20:00
2 - 1
Ah so Santa SP
20:00
Hercilio Luz SC
20:00
1 - 2
Novo Hamburgo RS
20:00
Portuguesa RJ
20:00
1 - 1
Serra
20:00
Esporte Clube Sao Jose SP
20:00
6 - 0
CA Patrocinense
20:00
CS Sergipe
20:00
0 - 1
Juazeirense
20:00
Sousa PB
20:00
3 - 2
Maracana CE
21:00
Rio Branco AC
21:00
2 - 1
Manaus (AM)
BCU20
15:00
America MG U20 (W)
15:00
1 - 2
SC Internacional U20 (W)
Netherlands Tweede Divisie
15:00
Excelsior Maassluis
15:00
3 - 1
SC Genemuiden
Netherlands Derde Divisie
15:00
Rohda Raalte
15:00
2 - 1
Achilles Veen
15:00
JOS Watergraafsmeer
15:00
2 - 3
GVV Unitas
Argentine Division 2
15:10
Gimnasia Jujuy
15:10
0 - 1
Chacarita juniors
Argentina Torneo A
15:30
Estudiantes de San Luis
15:30
0 - 1
Deportivo Camioneros
Argentine Regional League
15:45
CA Villa Alvear
15:45
1 - 1
Zona Sur
15:45
CA Chaco For Ever Reserves
15:45
0 - 2
CD Policiales
Brazilian Youth League
16:00
Fortaleza (Youth)
16:00
1 - 0
Internacional RS U20
Spanish Segunda Division
16:00
Eibar
16:00
0 - 2
Real Oviedo
CostaRica Women's Primera Division
16:00
Puerto Viejo FC (W)
16:00
4 - 2
Saprissa (w)
22:00
Municipal Pococi (w)
22:00
0 - 2
Sporting San Jose (w)
23:00
Dimas Escazu (w)
23:00
3 - 3
Tsunami Azul (W)
Venezuela Cup
16:30
Yaracuyanos
16:30
0 - 1
Academia Puerto Cabello
Argentine Division 1
17:00
Godoy Cruz Antonio Tomba
17:00
1 - 1
Rosario Central
19:00
Argentinos Juniors
19:00
2 - 1
Central Cordoba SDE
21:15
Gimnasia La Plata
21:15
2 - 1
Barracas Central
21:15
CA Independiente
21:15
2 - 1
Banfield
Ecuadorian Campeonato Serie B
17:00
San Antonio(ECU)
17:00
0 - 1
Club Leones del Norte
17:00
Chacaritas SC
17:00
1 - 4
9 de Octubre
21:00
Cuniburo FC
21:00
1 - 0
CD Independiente Juniors
Chilean Cup
17:00
Central Norte
17:00
0 - 0
CSD Antofagasta
Iceland U19 League
17:00
FH Hafnarfjordur U19
17:00
6 - 1
Throttur Reykjavik U19
Iceland Division 4
17:00
KFR Hvolsvollur
17:00
2 - 0
Hond Midasar
Peruvian Liga 2
17:15
Comerciantes FC
17:15
2 - 2
Deportivo Coopsol
Paraguayan Cup
18:00
CS San Miguel
18:00
2 - 2
Juventud Mariscal Estigarribia
20:30
Benjamin Aceval
20:30
2 - 1
Club Sport Colombia
United States Women's Premier League
18:00
La Roca FC (W)
18:00
5 - 2
Utah Red Devils (w)
19:00
Dade County FC (W)
19:00
0 - 0
North Port Fusion (W)
20:00
Side FC 92 (w)
20:00
0 - 0
Oklahoma City (w)
20:50
Minnesota Thunder Academy (W)
20:50
8 - 0
Manitou FC (W)
21:00
Nashville Rhythm FC (w)
21:00
7 - 0
Nashville Wolves (w)
21:00
Houlston Arthur football (w)
21:00
2 - 2
Futbolera Select (W)
21:30
Chicago Rush (W)
21:30
1 - 2
Indiana Union (w)
22:00
Utah Surf (w)
22:00
4 - 2
Uta avalanche women (W)
Paraguayan Women's League
18:15
2 de Mayo (W)
18:15
1 - 5
Sportivo Limpeno (w)
20:30
Sportivo Trinidense (W)
20:30
1 - 0
Nacional-Humaita (w)
Brazilian Serie C
19:00
Sampaio Correa
19:00
2 - 1
Caxias RS
USL League Two
19:00
Christos FC
19:00
3 - 1
Patuxent FA
19:00
Miami AC
19:00
0 - 0
St Petersburg FC Aztecs
19:00
West Virginia Alliance FC
19:00
1 - 2
Charlotte Eagles
20:00
Blackwatch Rush
20:00
2 - 1
Boston City FC USA
20:00
Athens United
20:00
0 - 0
Tennessee SC
20:00
Brevard SC
20:00
1 - 4
SC Brave Lions
20:00
Cedar star
20:00
1 - 1
Ironbound SC
20:00
Florida Elite
20:00
2 - 0
Brooke House FC
20:00
Hudson Valley Hammers
20:00
1 - 1
Westchester Flames
20:00
Kalamazoo
20:00
5 - 0
South Bend Lions
20:00
NONA FC
20:00
0 - 0
Inter Gainesville KF
20:00
Real Central NJ
20:00
3 - 2
LVU Rush
20:00
Toledo Villa FC
20:00
2 - 1
Fort Wayne FC
20:10
Wake FC
20:10
2 - 3
North Carolina FC U23
20:30
Swan City SC
20:30
0 - 0
Weston
20:30
Virginia Marauders
20:30
0 - 2
Charlottesville Blues
20:30
East Atlanta
20:30
2 - 2
Birmingham Legion B
20:30
Long Island Rough Riders
20:30
2 - 0
Manhattan SC
20:30
Sarasota Paradise
20:30
4 - 4
Tampa Bay United
20:40
Salem City
20:40
2 - 2
SC United Bantams
21:00
Houston FC
21:00
0 - 0
Twin City Toucans
21:00
Chicago City SC
21:00
0 - 2
Des Moines Menace
21:00
Louisiana Krewe FC
21:00
3 - 4
Blue Goose SC
21:00
Mississippi Brilla
21:00
0 - 1
Hattiesburg FC
21:00
Saint Charles FC
21:00
3 - 3
River Light
22:00
St. Croix SC
22:00
3 - 3
Bavarian
22:00
Project 51O
22:00
3 - 1
Davis Legacy SC
22:00
San Francisco Glens SC
22:00
2 - 0
Monterey Bay FC 2
23:00
Arizona Arsenal
23:00
2 - 0
Capo FC B
23:00
Oly Town FC
23:00
1 - 0
United PDX
USL League One
19:00
Grove Soccer United
19:00
4 - 0
Virginia Beach City
20:30
Virginia Dream
20:30
4 - 2
Annapolis Blues
21:00
Joy St Louis Park
21:00
4 - 1
Siouxland United FC
21:00
Gio`s Lions SC
21:00
4 - 3
Milwaukee Torrent
21:10
Kansas City Sol
21:10
3 - 1
Saint Louis Club Atletico
USL WLW
19:00
Tampa Bay Utd (w)
19:00
0 - 0
Brooke House FC (W)
20:00
Christos FC (W)
20:00
3 - 3
Eagle FC (W)
20:00
Indy Eleven (W)
20:00
1 - 0
Kings Hammer FC (W)
20:00
AFC Ann Arbor (w)
20:00
0 - 1
Flint City AFC (W)
23:00
Capital FC Atletica (W)
23:00
0 - 2
Lane United FC (W)
23:00
Capital Sports Club (W)
23:00
0 - 2
Nani Lian (W)
Brazilian Campeonato Baiano 2
19:00
Vitoria da Conquista BA
19:00
0 - 1
Colo Colo BA
International Friendly
20:00
USA
20:00
1 - 1
Brazil
21:30
Ecuador
21:30
3 - 1
Bolivia
United States National Independent Soccer Association
20:00
Club de Lyon FC
20:00
2 - 3
Savannah Clovers
MLS Next PL
20:00
Toronto FC II
20:00
1 - 3
New York City Team B
20:00
Real Monarchs
20:00
5 - 1
Sporting Kansas City(R)
USL Championship
21:00
Memphis 901
21:00
2 - 2
Rhode Island
Russian Football National League 2
02:00
SY Sakhalinsk
02:00
0 - 1
Dinamo Vladivostok
07:00
Irkutsk
07:00
2 - 2
Baltika-BFU Kaliningrad
08:00
Arsenal Tula II
08:00
2 - 0
FK Khimki B
10:00
FK Kosmos Dolgoprudny
10:00
3 - 1
Kvant Obninsk
10:00
Zenit Penza
10:00
0 - 3
Kompozit
11:00
Chertanovo Moscow
11:00
1 - 3
Dinamo Saint Petersburg
11:00
Dynamo Moscow B
11:00
2 - 0
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk
11:00
Salyut-Energia Belgorod
11:00
2 - 1
FK Oryol
11:30
Zvezda Sint Petersburg
11:30
2 - 4
FC Tver
11:30
FK Kolomna
11:30
1 - 2
Strogino Moscow
12:00
FC Dinamo-Vologda
12:00
2 - 0
Torpedo Vladimir
12:00
Spartak 2 Moscow
12:00
1 - 0
Luki Energiya
12:00
Zenit 2 St. Petersburg
12:00
1 - 1
Rodina Moskva III
12:00
FK Ryazan
12:00
2 - 1
SKA Khabarovsk II
Japanese University Championship
03:00
Edogawa University
03:00
2 - 4
Tokyo University of Economics
03:00
Seikei University
03:00
2 - 4
Korea University (Japan)
03:00
Yokohama National University
03:00
2 - 1
Kyoei University
Thai University League
03:30
Kasetsart University FC
03:30
3 - 0
King Mongkut University North Bangkok
23:00
Dhurakij Pundit University
23:00
0 - 0
North Bangkok University
23:00
Chandrakasem Rajabat University
23:00
0 - 3
Bangkok University Rangsit
Chinese Football Assorciation U-21 League
04:00
Zhejiang Professional FC U21
04:00
4 - 0
Nantong Zhiyun U21
04:00
Henan FC U21
04:00
2 - 1
Tianjin Jinmen Tiger U21
08:30
Shanghai Shenhua U21
08:30
4 - 1
Meizhou Hakka U21
International Club Friendly
04:30
Sevilla U19 (W)
04:30
1 - 0
Osasuna U19 (Women)
Malaysian President Cup
05:20
Kuching City U20
05:20
1 - 2
Pahang U20
05:45
Kedah U20
05:45
0 - 0
Kelantan Darul Naim U20
05:45
Negeri Sembilan U20
05:45
1 - 0
Penang U20
05:45
Terengganu FC III U20
05:45
1 - 1
Perak U20
05:45
Kelantan U20
05:45
2 - 1
Melaka United U20
05:45
PDRM U20
05:45
0 - 2
Selangor PB U20
09:30
Johor Darul Takzim III FC U20
09:30
4 - 2
Kuala Lumpur U20
Chinese Champions League
05:30
Changle Jingangtui Football Club
05:30
1 - 0
Chongqing Handa
05:30
Wuhan Xiaoma
05:30
0 - 1
Fujian Quanzhou Qinggong
08:30
Wuhan Lianzhen
08:30
1 - 0
Shenzhen Jixiang
08:30
Guangzhou Alpha FC
08:30
1 - 1
Chongqing Chunlei FC
Australia Northern New South Wales U20 League
06:45
APIA Leichhardt Tigers U20
06:45
1 - 5
St George City FA U20
Korean WK League
07:00
KSPO FC (w)
07:00
2 - 0
Boeun Sangmu (w)
07:00
Hyundai Steel Red Angels (w)
07:00
0 - 0
Gyeongju FC (w)
07:00
Seoul Amazones (w)
07:00
2 - 0
Changnyeong (w)
07:00
Suwon FMC (w)
07:00
3 - 0
Sejong Gumi Sportstoto (w)
Bhutan Premier League
07:00
Tsirang FC
07:00
0 - 1
Phuentsholing Heroes FC
Kazakhstan Division 1
09:00
FK Aktobe II
09:00
0 - 3
Ulytau Zhezkazgan
09:00
SD Family
09:00
5 - 0
Yassy Turkistan
09:00
FC Jetisay
09:00
6 - 2
Kairat Almaty II
11:00
Khan Tengri FC
11:00
2 - 1
Ekibastuzets
Ethiopia Premier League
09:00
Ethiopia Nigd Bank
09:00
2 - 2
Bahir Dar Kenema FC
12:00
Welkite Ketema
12:00
0 - 4
Ethiopia Bunna
Uzbekistan Women's League
09:45
Lokomotiv Tashkent (w)
09:45
5 - 0
Bukhoro (w)
Uzbekistan Pro League
10:00
Aral Nukus
10:00
2 - 0
Shurtan Guzor
11:30
Mashal Muborak
11:30
1 - 0
Buxoro FK
Argentine Reserve League
10:00
Ferro Carril Oeste Reserves
10:00
2 - 0
Defensores de Belgrano Reserves
10:00
CA Lugano Reserves
10:00
0 - 1
Centro Espanyol Reserves
11:00
Villa San Carlos Reserves
11:00
4 - 0
Deportivo Armenio Reserves
11:00
Sacachispas Reserves
11:00
0 - 0
Villa Dalmine Reserves
11:00
Deportivo Camioneros Reserves
11:00
2 - 3
CA Brown de Adrogue Reserves
11:10
Lujan Reserves
11:10
2 - 0
Sportivo Barracas Reserves
12:00
Central Ballester (R)
12:00
1 - 1
Deportivo Espanol Reserves
12:00
Arsenal de Sarandi Reserves
12:00
3 - 0
Temperley Reserves
13:00
CA Claypole Reserves
13:00
1 - 0
Puerto Nuevo Reserves
13:00
Argentino Agropecuario II
13:00
0 - 1
Chacarita Juniors Reserves
13:00
CA San Telmo Reserves
13:00
2 - 1
Almirante Brown Reserves
13:30
Leandro N. Alem Reserves
13:30
1 - 3
Argentino de Rosario Reserves
14:00
El Porvenir Reserves
14:00
5 - 0
Deportivo Muniz Reserves
14:00
CA Ituzaingo Reserves
14:00
0 - 0
Real Pilar Reserves
14:00
Defensores Unidos Reserves
14:00
1 - 1
Almagro Reserves
14:00
Estudiantes de Buenos Aires Reserves
14:00
0 - 0
Tristan Suarez Reserves
14:00
Deportivo Moron Reserves
14:00
1 - 2
Talleres Remedios Reserves
14:10
Juventud Unida San Miguel Reserves
14:10
2 - 1
CA Atlas Reserves
14:20
CS Dock Sud Reserves
14:20
3 - 0
Atletico Fenix Reserves
15:00
Argentino Merlo Reserves
15:00
2 - 0
Deportivo Liniers Reserves
15:00
JJ Urquiza Reserves
15:00
1 - 0
Yupanqui Reserves
15:00
Quilmes Reserves
15:00
1 - 1
All Boys Reserves
Brazilian Youth Championship
10:00
Spartax Joao Pessoa U20
10:00
0 - 5
Auto Esporte U20
14:45
Mageense U20
14:45
1 - 3
Bonsucesso U20
14:45
Zinzane FC U20
14:45
1 - 0
Serra Macaense U20
15:00
Confianca PB Youth
15:00
0 - 1
Sport Lagoa Seca U20
15:00
AD Guarabira U20
15:00